top of page

Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikamız

Milonie.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına bazı kişisel bilgileri (isim, e-posta, cep telefonu vb.) sizlerden talep etmektedir. Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir.


Milonie.com, üyelik formları vasıtasıyla topladığı bilgileri; Milonie.com iletişimi harici herhangi bir durumda, söz konusu üyenin haberi olmadan ya da aksi bir talimat vermeden faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.


Müşteri siparişlerinin en iyi şekilde tamamlanması için, siparişe yönelik bilgiler Milonie.com’da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve/veya kargo firmalarına iletilir. Müşteri bilgileri, satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır.


Ödemenin tamamlanması için gerekli olan bilgiler (örneğin; kredi kartı bilgileri) Milonie.com tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler anlaşmalı olarak kullandığımız sistemin yapısında bulunan bankalara direkt olarak iletilmektedir. Milonie.com kullanıcılarının güvenli bir şekilde bilgilerini işleyebilmeleri için, SSL Tabanlı şifreleme yapısı kullanmaktadır.


Kullanıcılar Milonie.com’da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için tarafımızdan yazılı talepte bulunabilir. Düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki müşteri talepleri (yasaların belirlediği şekilde) derhal işleme alınmaktadır.
Desteğe ihtiyacınız olduğu [email protected] vasıtasıyla, e-mail yoluyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page